Autor Wątek: Fabuła RP (Dawajcie, czekam!)  (Przeczytany 1613 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Czerwiec 14, 2013, 17:12:51
Przeczytany 1613 razy

Kurt

  • Administrator
  • Użytkownik

  • Offline
  • *****

  • 51
  • Reputacja
    +0/-1
  • Tekst osobisty
    Kocham techno! <3
    • Zobacz profil
Propozycje dotyczące niedzielnych fabuł RP (jak mnie wtedy nie będzie, ustalacie podczas RP).
Strzeż się mojego koloru. Moderuję nim. Każdemu kto złamie regulamin, wpisuję ostrzeżenie. Mam Cię na oku... :-*

Czerwiec 15, 2013, 21:54:55
Odpowiedź #1

Vress

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik

  • Offline
  • *****

  • 54
  • Reputacja
    +0/-0
  • Tekst osobisty
    Dżemdobrym, przyjaciele.
    • Zobacz profil
Cóż, o to mój pomysł:

Stado wilków w słoneczny dzień odpoczywa nad rzeką. Jedni ochładzają się, pływając, a inni wręcz przeciwnie. Wtem jeden z wilków (nieobecny ze stadem) wybiega zdyszany zza skały i powiadamia wszystkich o tym, że zauważył dużego kota. Jedni zaczną się z niego naśmiewać, a inni przyjmą historię do siebie... Mija trochę czasu, wszyscy zapominają o całym wydarzeniu, aż do pewnego dnia- wtedy to grupa wilków będących na zwiadzie (najlepiej tych wyśmiewających się) przekona się, że ich "ofiara" miała rację- staną z grupą lwów oko w oko. Cała akcja rozpoczyna się od tego momentu. Wilki chcą poznać przyczynę pojawienia się lwów na pobliskich terenach oraz stają się je w sposób dyplomatyczny (bądź siłą) przepędzić z ich terytorium, zaś lwy z początku lekceważą pogróżki swoich rywali, jednak z czasem ich pogląd na całą sprawę się zmienia. Po pewnym "spotkaniu" już wiedzą, że posiadają w sobie dużo siły i stawiają sobie za cel objęcie władzy nad całą krainą... kto wygra, to tylko kwestia czasu.

To moja propozycja, taka trochę no, ale cóż począć, kiedy wena zablokowana. D:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2013, 21:57:07 wysłana przez Vress »
Mój kolorek moderowania. Zwalczam nim wszelką złą polszczyznę, więc się bój ludziku! 

Czerwiec 15, 2013, 23:11:35
Odpowiedź #2

Nefumiko

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik

  • Offline
  • *****

  • 59
  • Reputacja
    +0/-0
    • Zobacz profil
    • Lost-Souls
Pomysł fajny. Problem w tym, że pewnie i tak wygrają lwy. Zgodnie z regulaminem 1 lwa mogą pokonać 2/3 wilki ca daje nam trochę niesprawiedliwą walkę ;/. Więc prędzej czy później, biorąc pod uwagę, że lwy mają teoretycznie więcej siły i ostatnimi czasy jest ich więcej na mapce (na raz), wilki przegrają.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2013, 09:53:36 wysłana przez Kurt »

Czerwiec 16, 2013, 10:02:45
Odpowiedź #3

Kurt

  • Administrator
  • Użytkownik

  • Offline
  • *****

  • 51
  • Reputacja
    +0/-1
  • Tekst osobisty
    Kocham techno! <3
    • Zobacz profil
Cóż, o to mój pomysł:

Stado wilków w słoneczny dzień odpoczywa nad rzeką. Jedni ochładzają się, pływając, a inni wręcz przeciwnie. Wtem jeden z wilków (nieobecny ze stadem) wybiega zdyszany zza skały i powiadamia wszystkich o tym, że zauważył dużego kota. Jedni zaczną się z niego naśmiewać, a inni przyjmą historię do siebie... Mija trochę czasu, wszyscy zapominają o całym wydarzeniu, aż do pewnego dnia- wtedy to grupa wilków będących na zwiadzie (najlepiej tych wyśmiewających się) przekona się, że ich "ofiara" miała rację- staną z grupą lwów oko w oko. Cała akcja rozpoczyna się od tego momentu. Wilki chcą poznać przyczynę pojawienia się lwów na pobliskich terenach oraz stają się je w sposób dyplomatyczny (bądź siłą) przepędzić z ich terytorium, zaś lwy z początku lekceważą pogróżki swoich rywali, jednak z czasem ich pogląd na całą sprawę się zmienia. Po pewnym "spotkaniu" już wiedzą, że posiadają w sobie dużo siły i stawiają sobie za cel objęcie władzy nad całą krainą... kto wygra, to tylko kwestia czasu.

To moja propozycja, taka trochę no, ale cóż począć, kiedy wena zablokowana. D:
Podoba mi się Twoja propozycja, ale można byłoby coś zmienić. Niektórzy od lwów (jeśli byłoby ich więcej) na tą fabułę poszliby do stada wilków. Moja propozycja dotycząca zakończenia: ...Po pewnym "spotkaniu" już wiedzą, że posiadają w sobie dużo siły i stawiają sobie za cel objęcie władzy nad całą krainą. Wtedy jeden z wilków (Np. Beta) wpadnie na pomysł, aby znaleźć sojuszników, żeby im pomogli. Wyruszy w podróż (Może jak zdążę to już NA OGÓLNĄ MAPĘ) po krainach i trafi na wielki obszar porośnięty roślinnością. Zauważy tam silnego i dużego tygrysa, a on mu zaproponuje, że jak go powali na ziemie, to będzie mógł z nim porozmawiać. Wilk zacznie go atakować, dostanie kilka ciosów, ale powali go na ziemię. Porozmawia z tygrysem i wrócą na  swoje ziemie (mapę zastępczą). Tygrys wypędzi stado lwów (one pójdą na ogólną mapę), wilki mu podziękują ale wtedy tygrys wpadnie na pomysł, żeby i wilków wypędzić z tego terytorium. Zaatakował wilki, ale one były szybsze i wyczuły co chciał zrobić. Wtem pobiegły za lwami. To moja propozycja zakończenia Twojej fabuły. Na mapie ogólnej wilki i lwy porozmawiają ze sobą o podział terotoria (tylko alfy stad). Może być?
Strzeż się mojego koloru. Moderuję nim. Każdemu kto złamie regulamin, wpisuję ostrzeżenie. Mam Cię na oku... :-*

Czerwiec 16, 2013, 12:44:20
Odpowiedź #4

Vress

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik

  • Offline
  • *****

  • 54
  • Reputacja
    +0/-0
  • Tekst osobisty
    Dżemdobrym, przyjaciele.
    • Zobacz profil
Jak dla mnie epickie. xD
Tylko kto zostanie tygrysem na czas Rp?
Mój kolorek moderowania. Zwalczam nim wszelką złą polszczyznę, więc się bój ludziku! 

Czerwiec 16, 2013, 12:46:45
Odpowiedź #5

Kurt

  • Administrator
  • Użytkownik

  • Offline
  • *****

  • 51
  • Reputacja
    +0/-1
  • Tekst osobisty
    Kocham techno! <3
    • Zobacz profil
Jak dla mnie epickie. xD
Tylko kto zostanie tygrysem na czas Rp?
Znajdzie się tego ktosia o 15:00, podczas rp.; p
Strzeż się mojego koloru. Moderuję nim. Każdemu kto złamie regulamin, wpisuję ostrzeżenie. Mam Cię na oku... :-*

Czerwiec 16, 2013, 12:50:37
Odpowiedź #6

Vress

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik

  • Offline
  • *****

  • 54
  • Reputacja
    +0/-0
  • Tekst osobisty
    Dżemdobrym, przyjaciele.
    • Zobacz profil
Postaram się być... moim zdaniem trochę za wcześnie to Rp się zacznie. W końcu wiele osób może być np. u rodziny lub na jakimś popołudniowym wyjeździe.
Mój kolorek moderowania. Zwalczam nim wszelką złą polszczyznę, więc się bój ludziku! 

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
tokiogang twistedgamers fingerrollers wiedzmin wilkizrivendell