Autor Wątek: Propozycje dotyczące regulaminu RP.  (Przeczytany 924 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Czerwiec 14, 2013, 17:27:23
Przeczytany 924 razy

Kurt

  • Administrator
  • Użytkownik

  • Offline
  • *****

  • 51
  • Reputacja
    +0/-1
  • Tekst osobisty
    Kocham techno! <3
    • Zobacz profil
Strzeż się mojego koloru. Moderuję nim. Każdemu kto złamie regulamin, wpisuję ostrzeżenie. Mam Cię na oku... :-*

Czerwiec 15, 2013, 22:50:27
Odpowiedź #1

Vress

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik

  • Offline
  • *****

  • 54
  • Reputacja
    +0/-0
  • Tekst osobisty
    Dżemdobrym, przyjaciele.
    • Zobacz profil
Mam małe zastrzeżenia co do ruj u samic. Moim zdaniem to trochę no nie wiem... niesmaczne? W końcu to dość dziwnie bd wyglądać, jak podczas Rp np. jakaś lwica podejdzie do Ciebie (jako lwa) i *ociera się o samca, pokazując mu, że może mieć teraz lwiątka*... Jak dla mnie to trochę przesadzone by było. Chciałam się podzielić tutaj opinią na ten temat, ale w końcu to tylko moje zdanie o tej sprawie.
Mój kolorek moderowania. Zwalczam nim wszelką złą polszczyznę, więc się bój ludziku! 

Czerwiec 16, 2013, 09:51:24
Odpowiedź #2

Kurt

  • Administrator
  • Użytkownik

  • Offline
  • *****

  • 51
  • Reputacja
    +0/-1
  • Tekst osobisty
    Kocham techno! <3
    • Zobacz profil
Mam małe zastrzeżenia co do ruj u samic. Moim zdaniem to trochę no nie wiem... niesmaczne? W końcu to dość dziwnie bd wyglądać, jak podczas Rp np. jakaś lwica podejdzie do Ciebie (jako lwa) i *ociera się o samca, pokazując mu, że może mieć teraz lwiątka*... Jak dla mnie to trochę przesadzone by było. Chciałam się podzielić tutaj opinią na ten temat, ale w końcu to tylko moje zdanie o tej sprawie.
*ociera się o samca, pokazując mu, że może mieć teraz lwiątka* <- Nie, nie ma to tego tak pokazywać. To, co zrobiła Maja, (jak się nie mylę) było "dziwne". Na tym przykładzie (Mai) samice nie powinny ujawniać tego. Po prostu od  czasu do czasu "okazywać" to, co jest zapisane w rujach. Poza tym ma na to maximum 2 tygodnie (w tym czasie przecież może zdechnąć i można zrobić nową postać, bo zapewne będziecie mieli ponad 5 spotkań).
Strzeż się mojego koloru. Moderuję nim. Każdemu kto złamie regulamin, wpisuję ostrzeżenie. Mam Cię na oku... :-*

Czerwiec 16, 2013, 22:21:13
Odpowiedź #3

Varen

  • Nowy użytkownik

  • Offline
  • *

  • 9
  • Reputacja
    +0/-0
    • Zobacz profil
Cóż... Może to nie za bardzo pasuje do tego wątku, ale już nie wiedziałem, gdzie to napisać. Chodzi mi o chociażby minimalne przedłużenie długości życia naszych postaci. Każdy przecież jak przywiąże się do swojej postaci, to nie chce, aby szybko ona dorosła i następnie zdechła.

Aktualnie wygląda to tak:
Cytuj
WIEK:
-Szczenię/lwiątko - 2 tyg.
-Nastolatek - 3 tyg.
-Młody dorosły - 1 mies.
-Dorosły - 2 mies.
-Stary - 1 mies.

Ja proponuję taką rozpiskę:

WIEK:
-Szczenię/lwiątko - 1 miesiąc
-Nastolatek - 1,5- 2,5/3 miesiące
-Młody dorosły - okolice 1 miesiąca.
-Dorosły - 2-2,5 mies.
-Stary - 1 mies.

Oczywiście to tylko moje przemyślenia. Pomysł można "zedytować" jak również go odrzucić.

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
exoticsavanna orchid-ore suerte countrylife anges